Kihlveokontorid Eestis

Võttes arvesse seda, et olen suur patrioot, on selge, et toetan igal juhul omasid ning olen mõttes nendega. See kehtib ka spordi ning kõige muu kohta, mis sellega kaasas käib. Võttes arvesse, et olen samas keskmisest temperamentsem inimene, siis osalen tihti ka erinevate kihlvedude sõlmimisel ning teen oma panused neile meeskondadele, mida olen ise terve elu toetanud või mängudele, mida olen pikemalt jälginud.

Kuigi elame infoajastul ning ennast on võimalik registreeruda kõigi kihlveokontorite juurde üle maailma, olen otsustanud ka selles vallas omadega jääda ning oma kihlveod sõlmida kohalike spordibaaride või kasiinode juures.

Spordimängude, hasartmängud kohta ennustuste tegemine on mind huvitanud juba lapsepõlvest saati, mil nägin, kuidas seda tegi mu isa, kes tihti ka võitis. Pakun allpool võimalust tutvuda nende portaalidega, mille teenuseid isegi kasutan, kui soovin mõnele mängule panust teha.

Optibet
See on üks suuremaid ja populaarsemaid kihlvedude korraldajaid Eestis. Optibet oli üks esimesi ennustusportaale, kes Eestis tööd alustas. Optibetis võib mängida ka erinevaid mänge, mis on minu meelest ainult lisaväärtus.

Olybet
Olybet on osa Olympicu grupist ning enamasti on nende spordibaarid kasiino kõrval. Olybet pakub väga laia valikut panuseid, spordialasid ning ka Live panuseid. Olybeti netiportaal annab hea ülevaate kihlvedudest kui sellisest ning sealt leiab endale igaüks midagi sobivat.

Betsafe
Betsafe on üks vanematest kihlvedude korraldajatest Eestis, kes võib uhkust tunda oma suure püsiklientide hulga üle.

Kuigi esialgu võib tekitada segadust, kuidas ja miks nii erinevates kohtades mängida, siis tõde on see, et need kõik töötavad sama põhimõtte järgi. Tuleb luua oma konto, sellele raha kanda ja kõik – oletegi valmis kihlvedude maailma avastama hakkama. Paljudel portaalidel on ka oma mobiiliäpid, mis teevad panuste tegemise igas olukorras kiireks ja lihtsaks.