Online spordiennustus – kaasaegne meelelahutus

Spordiennustused on ilmselt sama vanad, kui sport ja igasugune võistlemine ise. Selle juured ulatuvad teadaolevalt Antiik – Roomasse ja Vana – Kreekasse, kuid suure tõenäosusega võib see tegevus veelgi vanem olla, lihtsalt varasemast ei ole meil tänapäeval enam tedaolevaid kirjapanekuid. Ükskõik kas siis seaduslik või ebseaduslik, spordiennustus oma eri variantides käib kaasas igasuguste spordialadega maailmas. Veelgi enam – tegelikult käib spordiennustuste alla ka igasugune kihlveokontori tegevus – näiteks Suurbritannias saab kihla vedada ka poliitikas toimuva peale, ennustatakse et mis ilm tuleb jõuludel või isegi on seal püütud ennustada, kas Beckhami pojast saab ka kuulus jalgpallur. Online spordiennustus (olybet eesti) on aga täpselt sama asi – lihtsalt et seda saab teha interneti vahendusel.

Tasub endale eelnevalt asi selgeks teha

Kui võtta endale aega ja teha põhjalikult selgeks, et kuidas mängud toimivad, siis on võimalik tõsta oma võiduvõimalusi mitmekordselt. Sageli mängitakse üle käe ja ei süveneta eriti, et mismoodi kogu süsteem toimib – tehakse panus lihtsalt lemmikmeeskonnale ja kogu lugu. Tegelikult on see kõik aga kiiresti õpitav, tuleb natuke lugeda ja süveneda ja sulle avaneb täiesti uus võimaluste maailm.

Spordiennustus eri riikides

Spordiennustus kui kihlveo vorm on paljudes riikides seaduslik ja inimestel on lubatud teha panuseid ükskõik, millisele spordiliigile, mis siis teatud online kasiionde lehekülgedel välja pakutud on. Eestis pakuvad online kasiinod peamiselt igasuguste sportmängude (jalgpall, korvpall, hoki jne) peale panustamise võimalust. Samas on paljudes riikides spordiennustused seadusega keelatud – selliste riikide kodanikud püüavad sellest siiski mööda hiilida ja kasutavad üle maailma levivaid online kasiinosid. Näiteks on USA – s enamus osariikides igasugused hasartmängud ja kasiinod keelatud. Samuti on seal ka spordiennustused keelatud. Kuid seadus on tehtud niimoodi, et sisuliselt saavad mõned riigid siiski teha online kasiinosid, mis lubavad ka USA kodanikel nendes mängida. Seaduses on seega mõningased augud ja kui väga tahta, saavad osad ameeriklased seda seaduseauku ära kasutades siiski online kasiinodes mängida.

Mugavus loeb

Ilmselgelt on online spordiennustuste populaarsus seotud mugavuse ja kiirusega. Tuleb vaid registreerida end kasutajaks, kanda kontole raha, teha panus ja nautida mängu – seda kõike ilma kodust lahkumata. Või kui on kiired ajad, siis saad teha oma panuse ükskõik kus sa parasjagu ei viibiks. Ilmselt liigume terve ühiskonnana niikuinii igasuguste online lahenduste poole ja online spordiennustused on vaid üks väike osa kogu suuremast pildist.

Kokkuvõtteks

Kui sa pole varem spordiennustusi teinud, aga see teema huvitab sind, siis soovitan enne mängima hakkamist teha endale selgeks, et kuidas panustamisüsteemid ja totalisaatorid töötavad – kuidas arvestatakse võidusummasid ja mis protsendi ulatuses toimuvad väljamaksed. Samuti tasub end viia kurssi ka spordialaga, millele tahaksid panuseid teha – mida enseskindlam sa spordiala tundmises oled, kuhu panuseid teed, seda rohkem tõstab see ka sinu võiduvõimalusi. Ja kuigi spordis on olulisel kohal alati ka väikene õnnemoment, siis suurem osa on siiski tõsist tööd. Nii nagu sportlased teevad tõsist tööd, et tippvorm saavutada, nii peab ka spordiennustaja tegema tõsist taustatööd ja uurima välja võistlevate sportlaste või meeskondade taseme kohta niipalju kui võimalik. Seega jõudu tööle!