Rulett – suurimad võidud maailmas

Ma ise olen pigem selline pühapäeva – ruletitaja ehk teen seda väga harva, väikeste panustega ja rohkem lõbu pärast. Küll aga sattusin lugema erinevatest uskumatutest tegelastest, kes on selles mängus meeletuid summasid võitnud ja mingis mõttes on nad vägagi inspireerivad. Muidugi võtsid nad kõik suuri riske, kuid nende jaoks tasusid need end korralikult ära!

Chris Boyd – julgelt suur panustaja

Inglasest programmeerija, lihtne mees Chris Boyd otsustas 1991. aastal, et hakkab koguma raha, et see piisavalt suure summa täitumisel kõik Las Vegase kasiinos mängu panna. Nii oligi ta kolme aasta pärast kokku kogunud 220 000 dollarit ja Chris leidis, et on aeg lennupiletid ära osta. Kuid esialgu ei tahtnud ükski suurtest Las Vegase kasiinodest nii kopsakat üksikpanust aksepteerida – nimelt soovis mees kogu summa korraga ühele ruletikeerutusele panna. Lõpuks leidis ta aga Binionis “Horseshoe club” – nimelise kasiino, kus oli panuse limiidiks 100 000 dollarit ning vaid tema jaoks tõsteti see ühel õhtul 220 000 – le dollarile. Samuti võeti laualt ära topeltnull, mis maja eelise 2.70% – le langetas. Chris pani panuse punasele ja kuul langeski punasele 7 – le ja mees oligi võitnud 220 000 dollarit juurde!

Peale nii õnneliku mängu lubas Chris, et see oli tema kasiinokarjääri algus kui ka lõpp – nimelt peale sellist edu ei tahtnud ta enam edasi mängida, kartes võidetud õnnest ilma jääda. Vot siin on mees, kes oskas õigel ajal mängust väljuda!

Ashley Revell – kopeeris Chris Boyd’i

Järgmine inglane, Ashley Revell oli juba proffessionaalne hasartmängude mängija, kui ta Chris Boyd’i võidust kuulis ning hulljulge mehena Chris Boydi võitu korrata otsustas. Ta müüs kõik maha, mida ta omas ja suutis kokku ajada 137 000 dollarit. Kuna ta oli juba üpris tuntud, saatis tema tegevust meeletu meediakära ning reporterid üle maailma jälgisid igat tema sammu. Isegi kui mees Las Vegase kasiinosse läks, et kogu raha mängus rulett ühele keerutusele panna, olid ajakirjanikud seda pealt vaatamas. Ta tegi samamoodi panuse ühele värvile ja võitis! Ka tema lubas, et ei panusta enam kunagi ja kasutas seda raha hoopis targemalt – avades oma isikliku pokkerisaidi.

Joseph Jagger – rulett on etteaimatav

Veel üks uskumatu mees, keda peetakse esimeseks professionaalseks ruletimängijaks, kuna ta tuli välja teooriaga, et ükski ruletiratas ei ole ühesugune. Ta väitis, et ruletti on võimalik allutada, kuna ruletirattad on alati kuhugi suunas pisut kaldu ja kõigil on mingid väikesed vead juures, mis tähendab, et igal ruletirattal on numbrid ja värvid, kuhu kuul suurema tõenäosusega maandub. Nii asus Joseph Jagger Monte Carlo kasiinos ruletti mängima ja ruletilaudu analüüsima. Selleks oli tal ka sõpru kaasas, et analüüs kiiremini käiks. Kui nad olid selgeks teinud, et milline ruletilaud kõige etteaimatavam on, tegi Joseph sellele panuseid ja võitis suuri summasid. Seetõttu on ta tuntud ka kui “The Man Who Broke the Monte Carlo Bank”.

Ehk peaks ka selle triki ära proovima – tundub päris hea väljakutse!