Millistes eluvaldkondades on kaunid juuksed eriti olulised?

Juustel on ühiskonnas ilu määrajana väga suur roll. Üldiselt leitakse, et pikad kiharad muudavad kaunimaks, poisipea võib olla pisut mässuline ja näidata isikupära. Osades eluvaldkondades on juuksed enamat kui lihtsalt iluks. Need võivad olla suureks lisaväärtuseks, mis on omamoodi lausa kohustuslik. Siinkohal räägime lähemalt paarist ametist, kus on eriti oluline, et juuksed oleksid laitmatus korras.

  • Näitleja – näitlejate puhul võivad juuksed olla lausa omamoodi ikoonilised, rääkimata sellest, et kui mõni staar otsustab välimust muuta ja teha endale uue soengu, on fännid lausa pisarais. Ehkki näitlejad peavad olema nagu kameeleonid, kes sobivad igasse rolli, ei saa eitada, et kaunid juuksed on tähtsad.
  • Modell – modelliametis on juuksed üks töövahenditest, mistõttu ei saa salata, kuivõrd tähtis on juuste hooldamine modellimaailmas. Victoria Secretsi “inglitel” on lausa kohustuslik omada kauneid pikki kiharaid, mis rõhutavad seksikust.
  • Klienditeenindaja – ükskõik millise valdkonnaga klienditeenindajaga tegemist ei ole, klienditeenindaja on firma nägu ning annab suuresti teada sellest, millised on ettevõtte väärtused. Terved ja säravad juuksed on nagu krooniks, mis näitavad, et firmas töötavad klienditeenindajad hoolitsevad enda eest, seega on tõenäoliselt ka õnnelikumad.
  • Juuksurisalongi töötaja – kas selle valdkonna puhul on üldse küsimust, miks on kaunid juuksed olulised? Sa ju ei telliks maja ehitust ehitajalt, kelle enda maja laguneb? Täpselt sama kehtib juuksurite ja salongitöötajate puhul. Kui juuksuri enda juuksed on halvas seisus ja hoolitsemata, ei sa olla kindel, et sinu juuste eest hoolitsetakse korralikult.
  • Kasiino krupjee – kasiinos on kõige olulisem glamuur. Kuidas seda saavutada? Säravate riiete, meigi ja muidugi imeliste soengute abil. Kui sa soovid töötada kasiinos ruletilaua taga, siis peaksid juuksed olema kindlasti hooldatud ja särama.
  • Tantsija – kuigi tantsijate puhul ei ole juuksed kõige prominentsemad, kasutatakse kiharaid tihti selleks, et oma tantsuteosele anda rohkem energiat ja rõhutada tantsuliigutusi.

Igas valdkonnas, kus tuleb kokku puutuda paljude inimestega, esitleda end või enda ettevõtet, on oluline, et juuksed oleksid kenas seisus. Sa ju ei sooviks, et su ettevõttest arvataks kuidagi halvemini? Olgu su töökohaks kasiino või riidepood – juuksed olgu kaunid!